Trápia Vás zdravotné problémy?

V dnešnej dobe sa čoraz častejšie stretávame so zdravotnými problémami nie len u starších ľudí, ale zdravotné problémy čoraz častejšie postihujú aj mladú generáciu. Nie je to nič príjemné. Zdravotné problémy Vám totiž môžu komplikovať Váš spoločenský ale aj rodinný život. Nemenej pri liečení Vašich problémov sa peniaze kotúľajú na rôzne prípravky vo viere, že Vám pomôžu a skúšate už všetko možné, len aby ste sa vyliečili. Začína to od pravidelných návštev u lekára, braním rôznych chemických tabletiek až po skúšanie rôznych alternatívnych prípravkov. Alternatívna liečba sa v dnešnej dobe dostáva stále viac do popredia, nakoľko ľudia prestávajú lekárom dôverovať. Jednou z možností ako alternatíva ku klasickej liečbe Vašich zdravotných problémov je frekvenčná terapia. Táto alternatívna liečba Vám pomôže zbaviť sa Vašich zdravotných problémov.

Zdravotný problém. Čo ma vlatne trápi?

Každý z nás sa stretol aspoň s jednou z nasledujúcich komplikácii a mikroorganizmami ako streptokok, stafylokok, chlamýdia, candida, ureaplsma, mycoplasma, salmonella, vírus chrípky, escherischia coli, parazity, mrle, pásomnica, škrkavka, hepatitída, lamblia, motolica, echinococcus... Liečenie niektorých týchto problémov je zdĺhavé, iné si vyžaduje veľké financie, niektoré doktory liečia a nič sa nedeje. Preto alternatívna liečba vo forme frekvenčnej terapie môže byť to správne pre Vás. Na čo všetko pomáha frekvenčná terapia?

Hlava a senzory

Bolesti hlavy a migrény sú nepríjemné. Nie je čo závidieť ľuďom, ktorý majú s týmto problémy pravidelne. Taktiež Vám môže znepríjemniť život točenie hlavy, bolesť očí, opuch viečok, mykanie očného viečka, častý opar pier, zhoršenie zraku, sluchu, čuchu, hnisavé a krvácajúce vyrážky na ušných lalokoch a mnoho ďalšieho. Prečo teda nevyskúšať niečo, čo Vám môže naozaj pomôcť? Frekvenčná terapia môže byť tým správnym riešením Vašich zdravotných problémov.

Dýchacie ústrojenstvo

Frekvenčná terapia pomáha na rôzne zdravotné problémy. Jedným z nich sú aj problémy spojené s dýchacím ústrojenstvom. Ak máte dlhotrvajúci kašeľ, ktorý sa Vám neustále vracia a už žiadne lieky nezaberajú, frekvenčná terapia je pre Vás ideálna. Taktiež Vám pomôže, ak máte pocit cudzieho telesa v hrdle, astmatické potiaže, zastavovanie dýchania v spánku a mnohé ďalšie zdravotné potiaže spojené s dýchacím ústrojenstvom.

Srdce a obehová sústava

Čoraz viac ľudí na Slovensku má zdravotné problémy spojené so srdcom. Žiaľ tieto problémy sa už nevyhýbajú ani mladým ľuďom ba dokonca deťom. Pravidelne sa stretávame s týmito komplikáciami ako: dušnosť, pichanie v cievach, šelest – bušenie srdca mimo rytmu, pokles výkonnosti. Niektoré tieto problémy riešia lekáry operáciami, iné drahými liekmi, ale niekedy ani lieky nepomôžu. Áno, tak ako ste sa dočítali už aj vyššie, aj na takéto problémy je vhodná frekvenčná terapia, ktorá Vám pomôže sa týchto problémov zbaviť.

Trávenie

Správne trávenie a zdravé črevá sú základom celého nášho organizmu. Od zlého trávenia sa môžu odzrkadľovať ďalšie zdravotné problémy. Žiaľ v dnešnej dobe máme v strave veľa umelých prísad, éčiek a inej chémie, ktorá je pre náš organizmus škodlivá. Vybrať si niečo čistejšie a rozumieť sa všetkým prísadam v zložení je veľmi zložité. Môže nás postihnúť pálenie záhy, bolesti žalúdka, bolesti čriev, plynatosť, hnačky, zápchy, nutkanie na zvracanie, grganie, bledosť, žlte zafarbenie tváre, intolerancia na lepok, laktózu ( celiakia, Crohnová choroba, Ulcerozna kolitída, malaabsorbcia živín) , krvácanie konečníka, hemoroidy, zápal slepého čreva... Nie všetky problémy sú spôsobené len jedlom, ktoré jeme. Veľmi na nás pôsobí aj nedostatok spánku, stres, málo času normálne sa najesť,... frekvenčná terapia je vhodná aj na tieto zdravotné problémy.

Močové, pohlavné ústrojenstvo

Zdravotné problémy a komplikácie Vás môžu postretnúť aj v oblasti močového ústrojenstva a pohlavného ústrojenstva. Frekvenčná terapia pomáha na: výtoky, neplodnosť, pálenie, svrbenie, bolesti v podbrušku, bolesti semenníkov, vaječníkov, nepravidelný menštruačný cyklus, zväčšenie prostaty, časté nočné močenie, impotencia, bolesti a pichanie v obličke,... Nenechajte sa obmedzovať vo svojom živote zdravotnými problémami a vyskúšajte frekvenčnú terapiu.

Frekvenčná terapia Prešov, Košice, Sabinov

Cena cieleného skenovania orgánov s frekvenčnou terapiou je 30 EURO

alternatívna liečba